fbpx
Kandydaci do pracy
Kandydaci do pracy

+38 067 109 97 77

+38 098 085 80 90

+38 098 571 03 07

+48 573 946 888

+38 096 900 29 11

O NAS

Odnieść sukces – to wymóg naszych czasów.A być przydatnym – to dążenie, właściwe istocie ludzkiej. Na szczęście odnieść sukces i być przydatnym teraz można niezależnie od umiejętności, zdolności i wieku.Pomóc rodzinie w potrzebie, zadbać o przyszłość dzieci i wnuków, zorganizować własne życie – teraz coraz więcej ukraińców osiągają tego, pracując w Polsce.WyobraźSobie na chwilę, że dziś ponad 12% ludności Ukrainy pracuje za granicą.Tutaj jest nad czym myśleć, prawda?

Pracowity naród zasługuje na możliwości realizować swój potencjał.Tym się zajmujemy w firmie Riko Group – razem z nami granica nie jest już żadną przeszkodą.

Już od ponad 10-ciu lat nasz zespół pomaga ukraińcom otrzymywać godne warunki pracy w Polsce.Wyjazd do pracy za granicę to nie tylko stanowczy, a często i niezbędny krok do poprawy własnego życia i życia bliskich.Takie rozwiązanie wymaga wytrwałości i uporu, a naszym zadaniem jest – pomóc nie tylko kandydatom, ale i pracodawcy ze znalezieniem rzetelnego pracownika – wesprzeć i doradzić, chronić i pozbyć się kłopotów z załatwieniem wszystkich niezbędnych dokumentów.

icon Wizy

Pomagamy na wszystkich etapach aplikowania i uzyskania wizy.

icon Praca w Polsce

Dobieramy godnych kandydatów dla różnych pracodawców z Polski.

icon Założenie firmy w Polsce

Pomożemy stworzyć i uruchomić Twój biznes w Polsce.

Wszystko dla Ciebie:

OFICJALNE ZATRUDNIENIE

Oferujemy naszym kandydatom legalną pracę i oficjalne zatrudnienie w Polsce i krajach UE (Czechy, Holandia, itp.)

GWARANCJA PONOWNEGO PODANIA DOKUMENTÓW

Zapewniamy jednorazowe darmowe ponowne podanie dokumentów kandydata w przypadku niepowodzenia w uzyskaniu wizy krajowej typu D

EKSPRESOWY KURS JĘZYKA POLSKIEGO ONLINE

Znajomość języka to dodatkowy atut kandydata w oczach każdego pracodawcy!

SZEROKI WYBÓR OFERT PRACY

Stale poszerzamy sieć zaufanych pracodawców w Polsce i krajach UE!

Dla Twojej wygody wprowadziliśmy dodatkową usługę – ekspresowy kurs języka polskiego online dla naszych kandydatów! Elastycznyharmonogram, maksymalnie skoncentrowany program, umiarkowane ceny i łatwość przyswajania!Znajomość języka to dodatkowy atut kandydata w oczach każdego pracodawcy!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Indywidualny dobór opcji, najbardziej odpowiednich do Twoich potrzeb!

POUFNOŚĆ

Z nami Twoje dane są bezpieczne!

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi klientami!

UCZCIWOŚĆ

Prawdziwe biura partnerów i przejrzyste warunki!

OBUSTRONNY KONTAKT

Bądź na bieżąco z naszymiwiadomościami:odwiedź nas w sieciach społecznościowychRiko Group, szybko uzyskaj odpowiedź na wszelkie pytania i miej pewność, że w każdym biurze naszych partnerów czekają na Ciebie z radością!

Riko Group Riko Group – to polsko-ukraińska firma.Zebraliśmy zespół specjalistów, którzy od ponad 10-ciu lat pomagają wszystkim, którzy chcą otworzyć roboczą wizę do Polski i udać się w kierunku lepszej pracy. Tu doświadczenie naprawdę odgrywa rolę:dekady na rynku pracy za granicą – to gwarancja wysokiej jakości usług.Zadzwoń do nas i przekonaj się Sam!

OPINIE:

Залишити відгук

*